• In English
 • Держприкордонслужба реформує систему логістики
  опубліковано 23 листопада 2016 року о 14:34

  Сьогодні на базі Одеського прикордонного загону Державної прикордонної служби України запрацював логістичний центр. Його відкриття відбулося в рамках реформування системи логістики відомства.

  Перевірити готовність даного центру прибув Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко.

  «Ми продовжуємо системне реформування нашої служби за кращими європейськими стандартами, вони стосуються усіх аспектів нашої діяльності. І сьогодні, ми вперше відкриваємо сучасний логістичний центр Південного регіонального управління на базі Одеського прикордонного загону», - зазначив він.

  Крім того, очільник прикордонного відомства подякував всьому особовому складу, кожному військовослужбовцю, кожному працівнику, які в найкоротший термін здійснили облаштування цих приміщень та їх готовність до експлуатації.

  Цей логістичний центр, де відбуватиметься накопичення необхідних для виконання завдань прикордонним відомством матеріальних засобів, створений з метою вдосконалення логістичних питань служби. Його існування та функціонування дозволить суттєво скоротити терміни та шляхи доставки і отримання необхідного майна від постачальника до кожного військовослужбовця.

  «Зручне місце дислокації значно підвищить оперативність та забезпечить значну економічну ефективність. Децентралізація системи забезпечення – успішна практика передових армій світу та одна зі складових реформи нашого відомства», - наголосив Віктор Назаренко

  Завдяки цьому центру відбуватиметься безперебійне і своєчасне забезпечення органів охорони кордону як Південного регіонального управління, так і окремих підрозділів Азово-Чорноморського регіонального управління матеріально-технічними засобами, продовольством тощо.

  У подальшому саме за результатами роботи одеського логістичного центру  буде прийнято рішення про створення подібних місць і в інших регіональних управліннях. Це стане черговим кроком у передачі певних повноважень з питань матеріально-технічного забезпечення прикордонних підрозділів від Адміністрації Держприкордонслужби безпосередньо до регіональних управлінь.