• In English
 • Підприємства військово-промислового комплексу України отримають замовлення на понад 600 млн доларів США
  опубліковано 23 листопада 2016 року о 10:36

  Підприємства військово-промислового комплексу України отримають замовлення на понад 600 млн доларів США. Таких домовленостей було досягнуто сьогодні, 23 листопада, в Пакистані. Відповідний Меморандум про співробітництво підписали Генеральний директор Державної компанії «Укрспецекспорт» Павло Букін та Голова правління Підприємства важкої промисловості HIT TAXILA генерал-лейтенант Ваджит Саїд Хусейн.

  Підписання відбулося за участі Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олега Гладковського та Федерального міністра оборонної промисловості Пакистану Рана Танвір Хусейна.

  Домовленості стосуються технічного обслуговування та модернізації танків. Як наслідок, українські підприємства військово-промислового комплексу отримають замовлення на суму понад 600 млн доларів США.

  Крім того, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з Першим заступником начальника Генерального Штабу Пакистану генерал-майором Хамудом Ур Рехманом, який відповідає за озброєння, а також з заступником Командувача ВМС Пакистану віце-адміралом Зафаром Махмудом Аббазі.

  Сторони обговори аспекти можливої співпраці. «Нам потрібно об’єднати досвід України та Пакистану в кораблебудуванні. Тому запрошую ваших фахівців найближчим часом відвідати Україну, – зазначив генерал армії України Степан Полторак. Під час зустрічей йшлося також про спільне виробництво танків та протитанкових ракетних комплексів.