• In English
 • Міністр оборони України провів зустріч з Президентом Ісламської Республіки Пакистан
  опубліковано 22 листопада 2016 року о 16:16

  Сьогодні, 22 листопада, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з Президентом Республіки Пакистан Мамнуном Хусейном, яка відбулася в рамках візиту очільника оборонного відомства до Ісламської Республіки Пакистан. На зустрічі також був присутній Федеральний міністр оборонної промисловості Пакистану Рана Танвір Хусейн.

  Президент Пакистану Мамнун Хусейн запропонував активізувати співробітництво між двома державами у питаннях військово-промислової сфери. «Мені відомо, що військово-промисловий комплекс України досить розвинутий. Тому, я би хотів ініціювати поглиблення наших взаємовідносин та розглянути можливість створення спільних підприємств у цій галузі. Також нам цікавий ваш досвід у галузі суднобудівництва та розвитку інформаційних технологій», – зазначив Мамнун Хусейн.

  У свою чергу Міністр оборони України подякував Президенту Республіки Пакистан за можливість зустрітися та обговорити важливі для обох країн питання. «Я також переконаний, що потенціал нашого співробітництва ще не вичерпаний, адже у нас є низка довготривалих проектів. Зокрема, йдеться про сферу танкобудування. Наразі нам цікавий ваш досвід у створенні концерну з виготовлення озброєння та боєприпасів. І ми вже досягли певних домовленостей у цьому напрямку. Так, ми домовилися, що найближчим часом наші експерти приїдуть до вашої країни для вивчення досвіду розгортання такого виробництва. Щодо поглиблення нашого співробітництва я хочу наголосити, що Україна завжди виконує свої обіцянки та домовленості», – підкреслив Степан Полторак.

  Під час зустрічі сторони також обговорили питання можливої торгівлі боєприпасами між країнами; торкнулися питань співробітництва щодо культури, освіти та обміну спеціалістами.