• In English
 • Аудитори Дніпропетровщини протягом січня – жовтня 2016 року забезпечили відшкодування втрат на 32 млн грн
  опубліковано 22 листопада 2016 року о 11:16

  Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби протягом січня – жовтня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 32 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 112 управлінських рішень.

  До суду пред’явлено 5 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 16 млн грн.

  За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі аудиторів у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 18 досудових розслідувань і вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  У 72 випадках підприємствам та установам, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, зупинено операції з бюджетними коштами.

  За порушення фінансової дисципліни 197 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 85 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 105 млн грн.