• In English
 • За підтримки Мінмолодьспорту пройшов Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»
  опубліковано 22 листопада 2016 року о 10:00

  З 17 по 20 листопада у м. Стара Любовня (Словацька Республіка) Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України проведено ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

  Метою фестивалю є підтримка творчої, талановитої молоді, популяризація європейських цінностей, здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

  У фестивалі взяли участь 40 дитячих і молодіжних колективів з регіонів України та Словацької Республіки.

  Учасників і організаторів привітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов: «Для кожної країни найбільшу цінність складає талановита молодь, тому ми й розраховуємо на активність та ініціативу кожного з вас. Адже саме поруч з вами ми відчуваємо невичерпне джерело соціального оптимізму, натхнення та впевненості у майбутньому. Саме ви подаєте дорослим найкращі приклади щирості, толерантності, відповідальності. Мені дуже приємно, що серед учасників та шанувальників фестивалю чимало талановитої молоді, яка зберігає і продовжує традиції своїх народів та збагачує їх культурне різноманіття. Упевнений, усі учасники свята, незалежно від зайнятого місця, – вже переможці. Адже кожен здійснив свій важливий крок у доросле свідоме життя та гідно прославляє свою країну на міжнародному рівні».

  Під час фестивалю відбулися конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.

  На урочистому відкритті фестивалю його учасників вітали Антон Карніш, директор Словацького державного будинку культури та мистецтв, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Міхал Біганіч, представник Словацької громадської організації «Амос», Мілан Глінка, генеральний директор санаторного комплексу «Вишне Ружбахи» (Словацька Республіка).