• In English
 • Іванна Климпуш-Цинцадзе заручилася підтримкою канадських політиків
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 19:27

  Перебуваючи з робочим візитом у Канаді, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела низку зустрічей з канадськими урядовцями та парламентаріями.

  Під час зустрічі Іванни Климпуш-Цинцадзе із Міністром імміграції, громадянства та біженців Канади Джоном Маккалумом йшлося про підтримку України у боротьбі з російською агресією. «Україна та Канада завжди були добрими друзями. І ми продовжимо підтримувати вас», – сказав Джон Маккалум.

  Із Головою парламентського комітету із закордонних справ федерального парламенту Канади Робертом Ноултом Віце-прем’єр домовилася про візит групи депутатів із цього Комітету на початку наступного року до України. За її словами, однією із головних тем візиту стане гендерне питання, ширша участь жінок у політиці та парламентаризмі.

  Також Іванна  Климпуш-Цинцадзе зустрілася з представником МЗС у парламенті Памелою Голдсміт-Джонс. Співрозмовниці обговорили позицію Канади стосовно Росії та санкцій проти РФ за порушення нею міжнародного права.

  Окрім цього, Віце-прем’єр-міністр  поспілкувалася з депутатами із парламентської групи дружби між Канадою та Україною і обговорила можливість одночасної ратифікації Угоди про вільну торгівлю парламентами обох держав.