• In English
 • Прем'єр-міністр: Уряд спільно з народними депутатами утворить робочу групу для фінального формування плану реформи української митниці
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 14:51

  Уряд спільно з народними депутатами утворить робочу групу для доопрацювання і ухвалення плану реформування української митниці. Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

  "Ми зараз працюємо над тим, щоби створити робочу групу, в тому числі з депутатів, з комітетом профільним для того, щоб вийти на фіналізацію тих пропозицій, які у нас сьогодні є, - заявив Голова Уряду. - Ми напрацюємо з вами спільно план і його затвердимо, тому що нам потрібна буде законодавча підтримка".

  "Ніякої суто урядової реформи не буде. Реформа буде наша спільна - парламентсько-урядова - яка буде схвалена і підтримана Президентом", - наголосив Прем'єр-міністр.

  Володимир Гройсман передбачає, що "контрабандне лобі" докладатиме зусиль, щоб не допустити внесення до порядку денного Парламенту цих законів.

  У цьому контексті він закликав до політичної волі, щоб "зробити кордони ефективними для того, щоби ми могли десятки мільярдів залучити до державного бюджету і ці десятки мільярдів інвестувати в благополуччя наших українських громадян. Це наш з вами обов'язок", - наголосив Прем'єр-міністр.

  Голова Уряду також зауважив, що у проекті Бюджету на 2017 рік передбачені кошти на технічну модернізацію української митниці та зробити кордони країни неприступними до контрабанди і прозорими.