• In English
 • Прем'єр-міністр: Уряд готує нові заходи щодо підтримки національного товаровиробника
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 13:23

  Уряд розробляє підходи, які дозволять українським підприємствам брати участь у всіх державних тендерах. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю.

  «Уряд України підтримує і буде підтримувати політику щодо підтримки промисловості нашої держави. Ми зараз розробляємо підходи, які дозволять нашим українським підприємствам брати повноцінну участь у всіх державних тендерах і для нас важливо, що кожна українська гривня буде інвестована в нашу національну економіку. Ми будемо максимально підтримувати українські підприємства щодо виробництва тієї чи іншої продукції з високим рівнем локалізації, з доданою вартістю для того, щоб українці мали роботу і відповідно зарплату», - заявив Володимир Гройсман.

  "Для нас дуже важливо, для Уряду, щоби максимально те, що ми можемо закуповувати, було українського виробництва на 100%", - підкреслив він.

  Коментуючи питання народного депутата щодо загрози реалізації проекту з реконструкції трьох компресорних станцій, тендери на які були нещодавно проведені компанією "Укртрансгаз", Володимир Гройсман зауважив, що Уряд не має жодних повноважень надавати перевагу чи перешкоджати учасникам закупівель, що здійснюються через електронну систему ProZorro: «Це поза межами компетенцій Уряду».

  Прем'єр-міністр висловив сподівання, що цей тендер пройшов чесно, прозоро і не має жодних підстав бути скасованим чи переглянутим.