• In English
 • Володимир Гройсман: Ми на корені вбили корупцію в ціноутворенні на газ
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 13:14

  Запровадивши ринкову ціну на газ в Україні, Уряд викорінив корупцію в ціноутворенні на газ і не буде підтримувати зловживання у нафтогазовому секторі. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

  Коментуючи запровадження ринкової ціни на газ в Україні, Прем'єр-міністр підкреслив: "Ми маємо захистити тих, хто потребує захисту, і дати по руках тим, хто мільярдами заробляв гроші на українському газі. Я не буду підтримувати корупцію у нафтогазовому секторі, не буду, і мене ніхто це не примусить зробити".

  Він наголосив, що прийнявши відповідне рішення, "ми з вами на корені вбили корупцію в ціноутворенні на газ".

  Володимир Гройсман зауважив, що деякі політичні сили сьогодні залякують людей, маніпулюючи темою тарифів на житлово-комунальні послуги.

  "Так, вони [тарифи] є високими, але є компенсатори: держава за кожного заплатить, за кожного, хто потребує, а хто має гроші - нехай самі сплачують. Це є і соціальна справедливість. Треба просто займатися реальною справою, а не "кошмарити" людей", - наголосив Голова Уряду, говорячи про систему субсидій та інші компенсатори для громадян, передбачені Урядом.

  "Все буде абсолютно нормально, ситуація у країні буде стабільною", - зауважив він.

  Прем'єр-міністр зазначив, що кредитний рейтинг країни був нещодавно підвищений, Україна вийшла з переддефолтного стану, у ІІІ кварталі спостерігається зростання ВВП на 1,8%. "Чи це є достатньо? Ні, не достатньо. Але це добрий сигнал, який говорить про те, що якщо ми будемо сумлінно працювати на Україну, ми отримаємо зростання у 7-8-10%. Але для цього треба не говорити про роботу, а її робити", - наголосив Володимир Гройсман.