• In English
 • Протягом 2016 року в Україні відремонтовано понад 1,5 тисячі кілометрів доріг, - Володимир Кістіон
  опубліковано 18 листопада 2016 року о 11:54

  Протягом поточного року в Україні було відремонтовано понад 1,5 тисячі кілометрів доріг. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час робочої поїздки до Одеської області.

  «Одне з пріоритетних завдань нашого Уряду – це дороги. Протягом цього року ми могли переконатись, що більшість тих зобов’язань, які бралися безпосередньо Урядом, і органами регіональної влади, виконувалися. Були розпочаті роботи в Одеському регіоні по трасі Одеса – Рені тощо. Протягом цього періоду нам вдалося відремонтувати понад 1,5 тисячі кілометрів українських доріг. Можу запевнити, що це тільки початок», - заявив Володимир Кістіон.

  Він нагадав, що в проекті бюджету на наступний рік виділено близько 14 млрд бюджетних коштів на дороги. Також Володимир Кістіон привітав всіх з прийняттям у Верховній Раді закону про Дорожній фонд.

  «Закон принципово змінює відношення і відповідальність за українські державні дороги. Тобто він дає можливість в рамках експлуатації і будівництва доріг провести процеси децентралізації: частину доріг передати регіональній владі. Також цей закон передбачає формульний розподіл фінансового ресурсу», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

  Він закликав всі органи виконавчої влади на всіх рівнях працювати над втіленням цього закону .

   «Закон прийнятий, і впевнений, що ми з центральними органами виконавчої влади, разом з Міністерством, з Укравтодором, з регіональною владою будемо докладати максимум зусиль для втілення положень цього закону», - підсумував Віце-прем’єр-міністр.