• In English
  • Володимир Гройсман: Одеська область буде під особливою увагою Уряду до часу призначення голови обласної держадміністрації
    опубліковано 18 листопада 2016 року о 11:02

    Уряд приділятиме необхідну увагу Одеському регіону до тих пір, допоки на публічному конкурсі не буде визначений кандидат на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п'ятницю.

    «Ми будемо приділяти необхідну увагу Одеському регіону до тих пір, поки буде проведений публічний конкурс і буде визначений кандидат на посаду голови обласної державної адміністрації Одеської області. Хочу вас запевнити, що з фахової точки зору Одеська область до того часу буде під особливою увагою», - підкреслив Володимир Гройсман.

    Прем'єр-міністр повідомив, що відповідно до його доручення Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон разом із заступниками міністрів у четвер відвідав Одеську область, де зустрівся з усіма керівниками відповідальних підприємств з питань теплопостачання, інфраструктури, будівництва доріг та соціальної сфери.