• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня працівників сільського господарства
  опубліковано 20 листопада 2016 року о 09:00

  Шановні колеги!

  Вітаю з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

  Аграрна галузь України – ключова складова національної економіки, від якої залежить добробут кожного громадянина. Самовіддана та фахова праця українських аграріїв, досвід і висока кваліфікація забезпечують суспільство якісною та необхідною продукцією. Щороку наша сільськогосподарська продукція – сировина й товари – примножує частку своєї присутності на зовнішніх ринках, завойовуючи високу репутацію якості та конкурентоздатності для українських виробників і аграрної галузі загалом.

  Від імені Уряду висловлюю щиру вдячність працівникам сільського господарства за клопітку й важливу працю, дбайливе ставлення до природних ресурсів, за мудрість, працьовитість, впровадження новітніх технологій і збереження кращих традицій господарювання. Завдяки людям, задіяним у виробництві, аграрна галузь є флагманом нашої економіки, однією з найпріоритетніших для внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

  Бажаю всім працівникам сільського господарства нових звершень і вагомих здобутків, міцного здоров’я і родинного щастя, невичерпної енергії та миру. Впевнений, що завдяки Вашій самовідданості і добросовісному ставленню до улюбленої праці українські ниви й надалі будуть радувати щедрими дарами, примножувати добробут усієї країни та наших громадян!

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                             Володимир ГРОЙСМАН