• In English
 • У Києві презентували Проект впровадження рішень на основі інформаційних технологій для Збройних Сил України
  опубліковано 17 листопада 2016 року о 18:14

  Сьогодні, 17 листопада, в центральному Будинку офіцерів ЗС України, під час установчої зустрічі було презентовано Проект впровадження рішень на основі інформаційних технологій для Українського війська.

  Цей проект, який спрямований на автоматизацію та вдосконалення процесів в Збройних Сил України, за своїм масштабом є безпрецедентним для України й розрахований на декілька років, протягом яких буде впроваджено досвід країн-членів НАТО.

  Слід наголосити, що впровадження автоматизованих процесів допоможе підвищити обороноздатність української армії, значно покращити інфраструктуру, що існує та оптимізувати процеси.

  Проект реалізується в рамках роботи Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування на чолі з США. Координацію його здійснює департамент воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України спільно з Проектним офісом реформ МО України.

  Даний Проект реалізовується у 6 напрямках: вдосконалення інфраструктури, інформатизація Командування Сил спеціальних операцій, інформаційна безпека, система управління С2 (Command and Control), логістична система та система медичного забезпечення. В результаті будуть впроваджені програмні комплекси для автоматизації цих напрямків.  

  «Хочу подякувати за допомогу, яку нашій державі надають іноземні партнери та запевнити, що ми готові до плідної співпраці для успішної реалізації даного Проекту. Особливу увагу слід звернути на вивчення існуючої мережі зв'язку та максимальну інтеграцію із діючими інформаційними системами», – зазначив начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України генерал-майор Володимир Рапко.