• In English
 • Понад 2 млн грн спрямували до державного бюджету землевпорядники Миколаївщини
  опубліковано 16 листопада 2016 року о 11:33

  Землевпорядники Миколаївської області з початку року спрямували до загального фонду державного бюджету 2,06 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Упродовж 10-ти місяців цього року головне управління та територіальні органи Держгеокадастру Миколаївщини надали 89 108 адмінпослуг, з яких 57 613 (64,7% від загальної кількості) громадяни отримали безкоштовно. Ще 31 495 (35,3%) адмінпослуг надано на платній основі.

  Найбільші надходження у розмірі 1,62 млн грн отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 23 616 таких документів.

  З числа безоплатних адмінпослуг найчастіше запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (13 529), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (6 922) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (7 950).

  Кошти, що надійшли в якості оплати за надані платні адмінпослуги, спрямували до місцевих бюджетів області. Фінансовий ресурс місцеві органи влади зможуть використати на розвиток територіальних громад та реалізацію соціальних програм.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.