• In English
 • Володимир Гройсман: За Україну, за реформи треба боротися кожного дня
  опубліковано 15 листопада 2016 року о 20:25

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що незважаючи на намагання популістів дестабілізувати ситуацію у країні, 2017 рік стане роком зростання в економіці України. Про це він заявив під час відкриття Щорічних загальних зборів Європейської Бізнес Асоціації.

  "Я глибоко переконаний у тому, що 2017 рік не тільки за прогнозами, а й реальний стане роком зростання і повноцінної стабілізації", - наголосив Володимир Гройсман.

  Голова Уряду зауважив, що деякі політики хочуть використати непростий період у країні для того, щоб дестабілізувати ситуацію і вкинути державу у потрясіння.

  Прем'єр-міністр наголосив, що економіка України не може собі дозволити популізму, бо той стан економіки і держави, який є сьогодні, є наслідком безвідповідальної політики популістів.

  "Що стосується популістів, я точно знаю, що вони мають залишитися в минулому, - зауважив він. - Ми не маємо дати можливості їм впливати, оскільки їх вплив буде повністю дорівнювати руйнації".

  На переконання Володимира Гройсмана, намагання популістів деcтабілізувати ситуацію будуть приречені на поразку, тому що за ними немає жодної підстави. "Так, сьогодні людям важко, так, сьогодні непросто, але я точно знаю, що завтра і в наступному році, ситуація буде тільки кращою", - підкреслив він.

  Володимир Гройсман переконаний, що ніщо не завадить курсу європейської інтеграції України, проведенню необхідних перетворень у державі.

  "Ніхто не зможе збити Україну з курсу європейської інтеграції і необхідних змін. Будь-які випробування ми маємо сприймати як можливості і виходити з них сильнішими", - підкреслив він.

  Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд прийшов, щоб здійснювати потрібні країні зміни.

  Так, він скасував корупційні прояви на газовому ринку, запровадивши ринкову ціну на газ в Україні, і тим самим створив можливості для енергоефективності та збільшення видобутку українського газу, скасував цінове регулювання на продукти харчування. Також розпочато судову реформу, продовжується боротьба з корупцією, дерегуляція.

  "Ми будемо йти далі і приймати рішення, які дадуть можливість нам стати сильною економікою", - підкреслив Голова Уряду.

  Прем'єр-міністр наголосив, що непопулярні рішення у середньостроковій перспективі будуть мати успіх. За його словами, за декілька років можливо досягнути суттєвого прогресу.

  "За Україну треба боротися, боротися кожного дня, за успіх, за реформи, за зміни. Це все потребує лідерства. Я думаю, людей, які розуміють, що популізм має залишитися у минулому, все більше. Настав час відповідальної політики", - наголосив Володимир Гройсман.