• In English
 • Володимир Кістіон взяв участь в урочистостях з приводу 20-річчя створення оптового ринку електричної енергії
  опубліковано 15 листопада 2016 року о 20:01

  Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон взяв участь в урочистих зборах Ради оптового ринку електричної енергії, присвячених 20-річчю створення ОРЕ.

  У вітальному слові Володимир Кістіон наголосив на тому, що створення оптового ринку електроенергії стало фундаментом сучасної об’єднаної енергетичної системи України. Він також зазначив, що зараз час вимагає встановлення нових стандартів.

  «Вже було зроблено певні кроки у цьому напрямку. Нещодавно Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект «Про ринок електричної енергії». Закон, у разі прийняття, покликаний вдосконалити структуру та функціонування ринку електроенергії», – наголосив Володимир Кістіон.

  Проте, за його словами, модернізації потребує не лише нормативно-правова, а й матеріальна база – безпосередньо лінії електропередач, обладнання розподільчих мереж тощо.

  «Певні досягнення у нас є. Зокрема, минулого року було побудовано лінію 750 кВ «Рівненська АЕС – підстанція «Київська». Цього року я мав честь взяти участь у відкритті заходу лінії Хмельницька АЕС – Чорнобильська АЕС на підстанцію «Київська», – нагадав Віце-прем’єр-міністр, додавши, що це невеликі, але теж важливі кроки на шляху розвитку об’єднаної енергетичної системи України.

  На завершення Володимир Кістіон побажав всім присутнім успіхів у роботі, нових звершень та досягнень у галузі.