Володимир Гройсман обговорив телефоном із Прем'єр-міністром Республіки Молдова Павелом Філіпом першочергові питання двостороннього співробітництва

опубліковано 30 червня 2016 року о 17:32

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер провів телефонну розмову із Прем’єр-міністром Республіки Молдова Павелом Філіпом.

Сторони обговорили першочергові питання співробітництва між двома державами.

Голови урядів домовилися якнайшвидше відновити практичну роботу Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яка не проводила свої засідання з 2011 року. Володимир Гройсман підкреслив, що міжурядова комісія має стати ефективним та ключовим інституційним механізмом двосторонньої взаємодії.

Сторони окремо обговорили ситуацію навколо існуючих обмежень у торгівлі між двома державами і домовилися про пошук взаємоприйнятних рішень, які дадуть можливість налагодити повноцінну торговельну взаємодію.

Прем’єр-міністр Молдови запросив Володимира Гройсмана взяти участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці Незалежності Республіки Молдова, які відбудуться у Кишиневі 27 серпня цього року.