• In English
 • Кваліфікацію "менеджер житлового будинку" можна здобути у 12 вищих навчальних закладах,- Дмитро Корчак
  опубліковано 29 червня 2016 року о 15:30

  Мінрегіон співпрацює з 12 вищими навчальними закладами України з підготовки фахівців «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)». Про це повідомив директор департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Дмитро Корчак під час круглого столу «Багатоквартирні будинки у власності українців: нові можливості чи новий головний біль?».

  «Зокрема, в Києві таку послугу надають Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний університет будівництва і архітектури. Після закінчення навчання фахівці отримують диплом державного зразку», - додав він.

  Як повідомлялося раніше, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк наголошував, що очолювати ОСББ повинні відповідальні і фахові люди.

  «Дана професія надає навики організації і контролю роботи із забезпечення збереженості та належного утримання багатоквартирного житлового будинку», - зазначив Дмитро Корчак.

  Нагадаємо, до 1 липня цього року Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» було встановлено термін, до якого співвласники багатоквартирних будинків можуть визначитися з подальшою формою управління, у тому числі створивши ОСББ. Якщо вони не визначилися – органи місцевого самоврядування оголошують конкурс, порядок проведення якого розроблено Мінрегіоном.