• In English
 • Розпочала роботу урядова комісія з розслідування причин виникнення пожежі у будинку для літніх людей у с. Літочки Київської області
  опубліковано 30 травня 2016 року о 10:28

  Сьогодні, 30 травня, на позачерговому засіданні Уряду під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва  урядова комісія розпочала роботу щодо встановлення обставин пожежі у с. Літочки Київської області.

  Комісія з розслідування вивчатиме причини трагедії у приватному будинку на Київщині, внаслідок якої загинули 17 осіб.

  Серед першочергових завдань урядової комісії - проведення перевірок діяльності об’єктів, які надають подібні послуги в усіх регіонах України.

  Урядову комісію очолює Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. До складу комісії увійшли: Перший заступник Міністра соціальної політики, Голова Державної служби з надзвичайних ситуацій, заступник Голови Національної поліції, заступник Міністра охорони здоров’я, заступник Міністра фінансів, Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства — керівник апарату, Голова Державної фіскальної служби, Міністр юстиції та його заступник, директор департаменту оборони та безпеки Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  Через місяць урядова комісія має звітувати про результати своєї роботи.

  Як повідомлялося раніше, у ніч 29 травня 2016 року у с. Літочки Броварського р-ну, Київської обл. сталася пожежа, внаслідок якої загинуло 17 осіб, й ще 5 шпиталізовані з опіками різного ступеню тяжкості. Того ж дня за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулося засідання оперативного штабу з вивчення обставин пожежі у складі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, представників Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку, ДФС, ДАБІ, а також представників МВС, ДСНС і Київської обласної адміністрації, які працювали на місці трагедії.

  За попередньою інформацією пожежа сталася на території приватного будинку, де було організовано тимчасове проживання людей похилого віку.

  Створений і працює оперативний штаб на рівні Київської  області для ліквідації наслідків трагедії та невідкладної допомоги постраждалим.

  За дорученням Президента України голові Київської ОДА у Київській області оголошений траур за жертвами пожежі.