• In English
 • Прем'єр-міністр звернеться до Національного антикорупційного бюро України щодо перевірки інформації відносно можливої причетності до корупційних діянь заступника Міністра екології Віктора Канцурака
  опубліковано 27 квітня 2016 року о 15:46

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звернеться до Національного антикорупційного бюро України щодо перевірки інформації відносно можливої причетності до корупційних діянь заступника Міністра екології та природних ресурсів України Віктора Канцурака, що була озвучена низкою ЗМІ. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України у середу, 27 квітня.

  "Я сьогодні звернуся до НАБУ щодо перевірки фактів по заступнику Міністра [екології та природних ресурсів України] Віктору Канцураку. І далі я би просив дуже ретельно розглядати позиції щодо призначення спецперевірок людей", - заявив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр зауважив, що Уряд має нести серйозну політичну відповідальність за призначення кандидатів на посади у міністерствах.

  "Я не збираюся вас обмежувати. Ви вносите кандидатів на посаду в те чи інше міністерство – ви несете за це політичну відповідальність, я готовий її розділяти спільно з вами. Але просив би, щоби були дуже виваженими, і вносили кандидатів на посади, які не є скомпрометованими", - зауважив він, звертаючись до міністрів.

  "Той, хто не винен, має бути захищений, а той, хто винен, має нести відповідальність. Думаю, що антикорупційні органи дуже швидко це доведуть", - наголосив Голова Уряду.