• In English
 • Тетяна Попова презентувала книгу "Словник термінів стратегічних комунікацій" студентам та громадськості у Харкові
  опубліковано 22 квітня 2016 року о 16:05

  21 квітня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова у рамках робочої поїздки до Харкова презентувала книгу «Словник термінів стратегічних комунікацій» студентам та громадськості.

  Спершу Тетяна Попова виступила з лекцією-презентацією в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна та розповіла студентам гуманітарного напрямку підготовки про важливість стратегічних комунікацій в умовах нинішнього інформаційного протистояння.

  «Перший в Україні «Словник термінів стратегічних комунікацій» - це дорожня карта на шляху до розуміння комунікаційної складової і оперування ключовими поняттями. Студенти проявили неабияку зацікавленість до теми стратегічних комунікацій, найактивніших запросила до співпраці та на практику в Міністерство», - зазначила Тетяна Попова.

  Презентація книги «Словник  термінів стратегічних комунікацій»  для громадськості відбулася у Харківському кризовому інформаційному центрі, де журналісти мали змогу більш детально ознайомитися з виданням та задати запитання стосовно функціонування стратегічних комунікацій на рівні державних структур.

  Нагадаємо, презентація книги у Києві відбулася 22 квітня об 11:30 в ІА «Укрінформ» та о 13:00 в «Книжковому Арсеналі».