• In English
 • Профільний комітет Верховної Ради одноголосно визнав задовільною роботу Мінмолодьспорту та взяв до відома річний звіт Міністра Ігоря Жданова
  опубліковано 15 лютого 2016 року о 20:09

  Комітет Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму одноголосно визнав роботу Міністерства молоді та спорту в 2015 р. - задовільною та взяв до відома річний звіт Міністра Ігоря Жданова про результати виконання Програми діяльності Уряду.

  Таке рішення ухвалено на засіданні Комітету від 15 лютого 2016 року. Як відомо, при розгляді відповідного питання існує лише дві форми оцінки. Члени профільного Комітету можуть визнати роботу міністерства «незадовільною», або «задовільною».

  Глава Комітету, народний депутат Артур Палатний привітав Міністра Ігоря Жданова з позитивним рішенням. «У нас протягом 2015 р. була дуже добра співпраця. Незважаючи на досить складні умови в країні та у парламенті, ми завжди йдемо на зустріч профільному Міністерству, ми завжди це робимо», - підкреслив Артур Палатний.

  Однак він наголосив, що Міністерство має демонструвати більш жорстку позицію та реакцію на ті проблеми, які виникають із фінансуванням ДЮСШ в регіонах. За словами Артура Палатного, сьогодні це питання стоїть особливо гостро.

  Перший заступник голови Комітету Микола Величкович відзначив, що Мінмолодьспорту почало працювати в більш прозорому та злагодженому режимі. «В останні роки Міністерство було повністю розбалансоване, галузь трусило. Новій команді вдалося стабілізувати Міністерство. Робота відомства стала прозорою і відкритою, зрозумілою спортивній спільноті та молодіжному середовищу. Протягом року всі ті проблемні питання, які виникали перед галуззю, досить успішно вирішувалися разом із Комітетом», - зауважив Микола Величкович.

  Свої зауваження та пропозиції щодо діяльності Міністерства висловив заступник голови Комітету Денис Силантьєв. Народний депутат закликав Міністерство приділяти більшу увагу популяризації здорового способу життя серед молоді, сприянню у працевлаштуванні та вирішенню житлових проблем. 

  Заступник голови Комітету Олег Петренко подякував Міністерству за роботу у сфері національно-патріотичного виховання. «У нас дуже якісно побудований зворотній зв'язок і ми маємо гарні результати роботи. При міністерстві було створено профільний відділ. Вперше на заходи з національно-патріотичного виховання закладені кошти Держбюджету. Сьогодні у прозорому, конкурсному режимі визначаються переможці, які отримають це фінансування. Активну роль Мінмолодьспорту відіграє у проведенні військово-патріотичної гри «Джура», - наголосив Олег Петренко.

  Ігор Жданов подякував всім членам Комітету за конструктивну співпрацю та взяв до роботи озвучені народними депутатами зауваження і пропозиції щодо діяльності Мінмолодьспорту.