• In English
 • МЗС рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Лівії у зв'язку із загостренням безпекової ситуації
  опубліковано 15 лютого 2016 року о 19:20

  У зв’язку з триваючим загостренням безпекової ситуації в Лівії, що супроводжується активізацією діяльності на території цієї країни терористичних угруповань та чисельними фактами викрадення людей, у тому числі іноземців, МЗС України в черговий раз наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до Лівії до стабілізації безпекової ситуації, а тим, хто продовжує перебувати в цій країні, – негайно залишити її територію.

  Недотримання цих рекомендацій загрожує особистій безпеці громадян, що пов’язано із нездатністю лівійських органів влади гарантувати безпеку та правопорядок на всій території країни.

  Привертаємо увагу тих громадян, які продовжують перебувати в Лівії, що поточна безпекова та внутрішньополітична ситуація в цій країні значною мірою обмежує можливості консульського реагування із захисту наших співвітчизників.

  У разі потрапляння у надзвичайні ситуації на території Лівії, загрози безпеці та життю громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Туніській Республіці за номером телефону: +216 24 600 389 (працює цілодобово) або на «гарячу лінію» МЗС: +38 044 238 16 57