• In English
 • Агентство США з міжнародного розвитку високо оцінило здійснені реформи Мінагрополітики
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 14:05

  За останній рік Мінагрополітики вперше в Україні активно працювало над необхідними реформами, в тому числі і над затвердженням Національної Стратегії 2015-2020, для розвитку сільського господарства та сільської місцевості. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) пишається своїм внеском у розвиток цієї Стратегії. Про це йдеться в офіційному листі-підтримці  від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  USAID зазначає, що продовження роботи над просуванням інституційних реформ Міністерством аграрної політики і продовольства має вирішальне значення для успішної реалізації самої Стратегії.

  «USAID приємно відзначити, що проводячи ці реформи, Міністерство переформатовує себе в більш ефективний орган влади. В результаті ініціативи Міністерства у реалізації дерегуляції в сільському господарстві, яке розпочалося в минулому році, сільськогосподарські виробники зараз можуть повторно інвестувати сотні мільйонів доларів заощаджень, які реалізовані ними в результаті дерегуляції, розвивати свій аграрний бізнес і робити свій внесок в економіку України», - йдеться в листі.

  На думку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерству необхідно вирішувати питання реформ сільськогосподарських земель та іригаційних потреб. Адже це життєво важливо в розвитку земель в Україні та сільськогосподарського потенціалу країни: «У зв'язку з цим, USAID прагне підтримувати подальші реформи в сільському господарстві України спільно з Міністерством аграрної політики і продовольства України та іншими зацікавленими сторонами, щоб досягти заслуженого розвитку і процвітання».