• In English
 • Підвищувати пенсійний вік зараз категорично не можна, - Павло Розенко
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 11:43

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко наголошує, що запропонована Урядом пенсійна реформа не передбачає підвищення пенсійного віку. Про це він заявив в ефірі телеканалу „112 Україна”.

   „У Верховну Раду вже внесений урядовий  законопроект щодо запровадження накопичувальної системи, і ми наполягаємо на необхідності його прийняття”, - сказав він.

   Водночас Міністр зазначив, що дискусія щодо пенсійної реформи ще триває і з МВФ, і з народними депутатами. „МВФ вважає потрібним заходом запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення, але, окрім цього, вони пропонують реформувати і солідарну систему. І задля цього пропонується фактично єдиний вихід – підвищити пенсійний вік”, - розповів Павло Розенко.

  „Однак я вважаю (і це позиція, яку сьогодні поділяють і Президент України, і Прем’єр-Міністр України), що на сьогодні підвищувати пенсійний вік категорично не можна. Без того, коли в Україні почне зростати якість життя, рівень життя і найголовніше - тривалість життя громадян, говорити про підвищення пенсійного віку неприпустимо”, - наголосив Павло Розенко.