• In English
 • Голова Держприкордонслужби зустрівся з новопризначеним Головою Консультативної місії ЄС в Україні
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 09:24

  Учора в Адміністрації Держприкордонслужби України відбулась зустріч Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка з Головою Консультативної місії ЄС в Україні КястутісомЛанчінскасом. Вона відбулася в рамках ознайомлення з діяльністю українських прикордонників та станом реформування Держприкордонслужби, а також налагодження подальших напрямів двостороннього співробітництва.

  Під час зустрічі Віктор Назаренко привітав КястутісаЛанчінскаса з призначенням на посаду Глави Місії та зазначив, що співпраця з Місією ЄС дуже важлива для прикордонників. Також очільник відомства проінформував керівника Консультативної місії про стан розвитку Держприкордонслужби та прогрес виконання стратегічних документів з розвитку відомства на період до 2020 року.

  Крім того Голова Держприкордонслужби особливу увагу приділив питанням реформування системи підготовки персоналу, а саме формування нового іміджу прикордонника та боротьби з корупційними проявами на державному кордоні.

  У ході зустрічі Державна прикордонна служба України отримала всебічну підтримку від Консультативної місії ЄС в Україні. Крім того, сторони домовилися про подальшу співпрацю за пріоритетними напрямками.