• In English
 • Мобільна група на чолі з Ігорем Долговим вивчила проблеми військовослужбовців у зоні АТО
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 10:52

  Згідно з рішенням Міністра оборони України генерала армії Степана Полторака в оборонному відомстві створено мобільні групи, до складу яких увійшли фахівці з фінансових, кадрових та правових питань. Одну з таких груп, яка працювала в зоні АТО 10 лютого, очолив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

  Під час роботи в підрозділах, які несуть службу поблизу Маріуполя, представники Міністерства оборони надали роз`яснення військовослужбовцям з найбільш нагальних питань. Це отримання грошового забезпечення, служба в армії за контрактом, оформлення статусу учасника бойових дій, матеріальне забезпечення війська тощо. Питання, які потребували додаткового опрацювання, були зафіксовані, і найближчим часом кожен військовослужбовець отримає на них вичерпні відповіді.

  Також представники мобільної групи ознайомилися з умовами несення служби, облаштуванням побуту бійців та оглянули місце збереження військової техніки Збройних Сил України, відведеної відповідно до Мінських домовленостей.

  Спілкуючись з військовослужбовцями, Ігор Долгов вручив їм відомчі нагороди та цінні подарунки.

  Від імені Міністра оборони маю честь вручити вам нагороди та подякувати за службу. Відбуваються зміни, і хотілося б, щоб ви їх відчули. В першу чергу це зміни в матеріальному забезпеченні та оснащенні війська озброєнням і військовою технікою. На політичних фронтах також продовжуються складні процеси, аби менше порушувалися Мінські домовленості, менше було втрат. Бажаю вам міцного здоров’я і ще раз дякую за службу! – звернувся до бійців під час нагородження заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції.