• In English
 • Держрибагентство планує запустити першу "рибну біржу" на Київському морі
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 17:47

  Першу так звану «рибну біржу» вже невдовзі планує запустити Держрибагентство біля Київського моря, де рибалки зможуть реалізувати рибу напряму без посередників як торговим мережам, так і звичайним громадянам. Про це Голова Держрибагентства Ярема Ковалів розповів в ефірі програми «Ранок у великому місті» на телеканалі ICTV.

  «Наразі Держрибагентство працює з громадськими активістами над створенням «рибної біржі» в районі Київського моря. Хочемо апробувати цей проект як пілотний, після чого запровадити його всією країною», - зазначив Ярема Ковалів.

  За його словами, така практика торгівлі свіжою рибою існує у багатьох «морських» країнах, де кожен громадянин може придбати свіжу рибу.

  «Для рибалок і покупців –  це додаткова зручність, адже буде конкретне місце, де здаватимуть та продаватимуть водні біоресурси. В Україні, як і у всьому цивілізованому європейському світі, мають з’явитися місця, де рибалки зможуть продавати, а люди - купувати свіжу, якісну, українську рибу», - розповів Ярема Ковалів.

  Держрибагентство запрошує громадськість до обговорення проекту першої «рибної біржі». Свої пропозиції можна надсилати на електронну пошту:  info@darg.gov.ua.