• In English
 • Міністерство інформаційної політики України презентувало загалу план діяльності на 2016 рік
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 17:15

  9 лютого 2016 року під час прес-конференції в прес-центрі Кабінету Міністрів Міністерство інформаційної політики України презентувало план діяльності на 2016 рік. МІП у 2016 році працюватиме за 4 ключовими напрямками:

  1. розвиток інформаційного простору України: дерегуляція, демонополізація та деолігархізація через захист свободи слова та права на професію журналіста, реформу медіа-простору, наближення до європейських цінностей та принципів, гармонізацію з законодавством Європейського Союзу;

  2. створення системи державних стратегічних комунікацій; реформа урядових комунікацій; комунікаційна підтримка проведення реформ Урядом;

  3. інформаційна реінтеграція країни: окупованого Криму, тимчасово окупованих окремих районів Луганської і Донецької областей, внутрішньо переміщених осіб;

   4. популяризація України та її цінностей у світі.

  Презентуючи план, радник Міністра інформаційної політики з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова наголосила: «Місія держави в ціломуце створення умов для розвитку суспільства. Ми бачимо місію МІП у створенні умов для формування конкурентного та незалежного інформаційного простору України, що ґрунтується на принципах і засадах громадянського суспільства та професійної спільноти, здатного до саморегуляції та саморозвитку, як гарантію унеможливлення впливу на незалежні ЗМІ та як необхідну умову розвитку незалежної демократичної держави Україна, а також популяризації наших цінностей у світі».

  Наявність плану з чітким переліком завдань, дій та строків надасть можливість суспільству чітко контролювати результативність та ефективність діяльності Міністерства, зробить таку діяльність зрозумілою та прозорою. 

  Під час заходу презентовано детальні плани по кожному зі стратегічних напрямів діяльності та головні очікувані результати роботи Міністерства у 2016 році. Окрема увага була приділена інформаційній реінтеграції окупованого Криму.

  Радник Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар повідомила про заплановані комунікаційні кампанії на підтримку Криму та про розробку стратегії публічної дипломатії кримських татар, яка спрямована на поширення знань про культуру та цінності корінного народу в світі та захист їхніх прав.

  Крім того, у напрямку відновлення мовлення, заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова повідомила: «Ми збільшуємо кількість українського мовлення в зоні АТО - встановлено 42 передавачі, включаючи 1 цифровий.  Для того щоб зробити якіснішим сигнал цього року, гарантовано ми встановимо дві телевежі: одну телевежу в Донецькій області на горі Карачун і одну в Луганській. В Херсонській та Одеській областях буде встановлено передавачі, а не телевежі. Два передавачі ми ще встановили в прикордонних областях - Чернігівській та Сумській - і будемо продовжувати працювати в цьому напрямку».

  В заході взяли участь: Артем Біденко - заступник Міністра інформаційної політики України; Тетяна Попова - заступник Міністра інформаційної політики України; Аліна Фролова - радник Міністра інформаційної політики з питань стратегічних комунікацій; Еміне Джеппар - радник Міністра інформаційної політики з питань інформаційної політики щодо Криму.

   Нагадаємо, що 2 лютого 2016 року під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Міністр інформаційної політики України Юрій Стець презентував  затверджений план діяльності МІП на 2016 рік. Члени Комітету підтримали пункти, що стосуються спільної роботи МІП і профільного Комітету в частині законодавчої діяльності.