• In English
 • Україна зацікавлена у залученні швейцарських інвестицій в український агросектор, - Олексій Павленко
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 16:46

  Україна зацікавлена у залученні швейцарських інвестицій в український агросектор. Про це наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі із Послом Швейцарії в Україні Г. Шойрером.

  Під час зустрічі Олексій Павленко відзначив успішну двосторонню співпрацю у галузі насінництва. Зокрема, реалізований швейцарською компанією «Allseeds» проект будівництва олійно-екстрактного заводу у порту «Південний» з обсягом інвестицій 200 млн. доларів.

  Міністр представив перспективні для інвестування в Україні напрямки, зокрема пов’язані із виробництвом органічної продукції.

  Крім того, голова відомства підкреслив, що Україна зацікавлена у поглибленні та активізації взаємного співробітництва з Швейцарією як на рівні уряд-уряд, так і бізнес-бізнес. Зокрема, мова йде про:

  - участь у спільних виставкових та ярмаркових заходах держав;

  - залучення українського та швейцарського аграрного бізнесу до спільного обговорення усіх проблемних та перспективних питань співпраці;

  - активізацію інвестиційного співробітництва;

  - створення спільних підприємств;

  - проведення спільних форумів або круглих столів із залученням бізнесових структур України та Швейцарії.

  Посол Швейцарії в Україні Г. Шойрер наголосив на зацікавленості його країни у збільшенні інвестицій в українську економіку та імпортних поставок українських товарів.