• In English
 • Понад 8 000 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок на Київщині
  опубліковано 08 лютого 2016 року о 10:44

  Учасники АТО та члени їх родин уже отримали 8 098 дозволів для відведення у Київській області земельних ділянок загальною площею 1 200 гектарів. Найбільше у Білоцерківському (1 334 дозволи), Вишгородському (1 227 дозволів) та Бориспільському (987 дозволів) районах.

  Переважна більшість рішень (7 541) учасникам АТО надали на відведення ділянок для особистого садівництва. Під будівництво власних помешкань військові отримають 293 ділянки. Ще 224 дозволи надані на землі для ведення особистого селянського господарства.

  Частина учасників АТО вже завершили процес оформлення ділянок у власність. У Головному управлінні Держгеокадастру Київської області вже затвердили 1 726 проектів землеустрою на землі загальною площею 239,1 гектара. Переважна більшість ділянок (1 692) відводяться для індивідуального садівництва.

  Усього на Київщині до територіальних органів Держгеокадастру із заявами на отримання земельної ділянки звернулись 9 932 учасники АТО. Усі звернення землевпорядники розглядають першочергово.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.