• In English
 • У МВС будуть створені спільні робочі групи з Консультативною місією ЄС задля посилення окремих напрямів діяльності Міністерства
  опубліковано 04 лютого 2016 року о 18:55

  Сьогодні, 4 лютого, у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася зустріч керівництва відомства з представниками Консультативної місії ЄС.

  У зустрічі з української сторони взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Перший заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, глава Нацполіції України Хатія Деканоідзе. До делегації ЄС увійшли Голова Консультативної місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Кястутіс Ланчінскас і командувач цивільними операціями ЄС Кеннет Дін.

  «Реформа МВС України – це ключова, візуальна реформа в країні, яку бачать усі. Це – масштабна, складна реформа. Ми вдячні представникам Консультативної місії за допомогу у проведенні цієї реформи», – зазначив Арсен Аваков.

  За його словами, 2016 рік буде показовим у продовженні реформи – важливо її продовжити у тому ж динамічному ритмі. І українська правоохоронна система зацікавлена у допомозі європейських партнерів.

  «Ми зацікавленні в отриманні як теоретичних знань, так і практичного досвіду. Важливо сьогодні сконцентрувати увагу на роботі Державної міграційної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій», – підсумував Міністр.

  «Ми раді співпрацювати і налаштовані продовжити нашу роботу. Мандат Консультативної місії ЄС було переглянуто і змінено відповідно до потреб. Відтепер ми більше приділятимемо уваги проведенню кримінальних розслідувань, забезпеченню громадського порядку та комунікаціям. Представники Консультативної місії працюватимуть у Харкові та Львові. Для нас дуже важлива співпраця з Міністерством і ми зацікавлені в ній», – зазначив командувач цивільними операціями ЄС Кеннет Дін.

  За результатами зустрічі сторонами було досягнуто домовленостей щодо створення спільних робочих груп з окремих напрямів діяльності МВС, а також продовження реформування правоохоронних органів.