• In English
 • У Волинській області на торги виставлять права оренди на понад 160 гектарів земель
  опубліковано 04 лютого 2016 року о 09:36

  У лютому 2016 року на Волині заплановано провести чотири земельні аукціони, на які виставлять права оренди на 10 ділянок різного цільового призначення. Потенційним покупцям запропонують ділянки загальною площею 164,3 га у Ковельському, Луцькому районах та місті Володимир-Волинський.

  Землевпорядники винесли на торги сім лотів: ділянки державної власності сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить 157,7 га, а стартова ціна річної оренди – 39,5 тис. гривень.

  Через аукціон також продадуть права оренди на землі комунальної власності. Бізнесу запропонують для оренди три ділянки загальною площею 6,6 гектара. Початкова орендна ставка – 209,6 тис. грн. на рік.

  «Представники бізнесу та потенційні інвестори позитивно оцінюють практику проведення конкурентних торгів. Аукціони забезпечують прозорість у розподілі прав на землю. До того ж, вдається відчутно підвищити стартову ціну та спрямувати до бюджетів додаткові кошти на розвиток», - наголошує в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».