• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 03 лютого 2016 року о 14:02

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

  Прикордонниками Донецького загону зафіксовано проліт безпілотного літального апарату в районі м. Маріуполь.

  На адміністративній межі з АР Крим прикордонним нарядом Бердянського загону виявлено російський вертоліт «Мі-8», який здійснював обліт над тимчасово окупованою територією. Поінформовано взаємодіючий підрозділ ПС ЗС України.

  Шість автомобілів з продуктами харчування та товарами народного вжитку затримали прикордонники Краматорського загону в районах населених пунктів Кодема та Майорськ. Автомобілі намагались перемістити на неконтрольовану територію понад 10 тонн вантажів загальною вартістю близько 140 тисяч гривень.

  Ще одну автівку прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили на КПВВ «Мар’їнка». Під час огляду транспортного засобу оглядова група виявила близько 100 кілограмів сиру, який намагались перемітити на підконтрольну бойовикам територію.

  Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прослідувало 5 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем для жителів Донецька. Вантажівки перевозила близько 100 тонн продуктів харчування від Міжнародного комітету Червоного Хреста.