• In English
 • У Волинській області відкрили електронні дані про більше ніж 240 тисяч земельних ділянок
  опубліковано 02 лютого 2016 року о 15:15

  Землевпорядники Волинської області відкривають в електронному форматі поземельні книги, куди вносяться відомості про ділянки, зареєстровані у Державному земельному кадастрі. Упродовж 2015 року доступними стали дані про 242 308 земельних ділянок.

  У першому півріччі 2016 року планується створити ще 140 427 електронних документів. У результаті, у електронному форматі будуть відкриті усі відомості поземельних книг на ділянки, зареєстровані у Волинській області. Така публічна інформація про ділянки відкриває доступ до реєстру власників наділів, оптимізує та пришвидшує надання адміністративних послуг у земельній сфері в он-лайн режимі.

  «Поземельна книга – це важливий документ Державного земельного кадастру, який повинен містити повну інформацію про ту чи іншу ділянку. Тому посилену увагу волинські землевпорядники приділяють якості цих документів, аналізують та перевіряють достовірність наявних даних», - відзначає в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Волинській області Василь Василенко.

  Довідково

  Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.