• In English
  • Рекомендації громадянам України у зв'язку із можливим загостренням безпекової ситуації в Уганді під час парламентських та місцевих виборів у лютому-березні 2016 р.
    опубліковано 02 лютого 2016 року о 12:56

    МЗС рекомендує громадянам України під час планування поїздок до Республіки Уганда на період до кінця березня 2016 року врахувати, що у період з 18 лютого по 10 березня 2016 р. у країні проводитимуться загальнонаціональні та місцеві вибори, які можуть супроводжуватися загостренням безпекової ситуації.

    Громадянам України, які перебувають на території Уганди, рекомендується у період виборів виявляти підвищену пильність та обережність, постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні, уникати місць масового скупчення людей, обмежити пересування населеними пунктами, не брати участі в акціях протесту та демонстраціях, а також не вступати в суперечки з місцевим населенням з питань, що стосуються політичної ситуації в Уганді.   

    У разі потрапляння у надзвичайні або критичні ситуації під час перебування в Уганді, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України у Республіці Кенія, до зони відповідальності якого належить ця країна тел.: +254 733-366-366, електронна пошта: emb_ke@mfa.gov.ua, або телефонувати на гарячу лінію МЗС: +38 044 238-16-57.