• In English
 • На Рівненщині 2665 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок
  опубліковано 02 лютого 2016 року о 10:50

  З червня 2014 року, коли в Україні було запроваджено ініціативу про забезпечення землею, на території Рівненщини виявили бажання отримати ділянки 5 131 учасників АТО та членів родин загиблих військовослужбовців. Звернення подані до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування регіону. Найбільше заяв отримали у м. Рівному (1525), Рівненському (942), Здолбунівському (407) та Костопільському (365) районах області.

  За результатами розгляду звернень учасники АТО отримали 2 665 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок. Загальна площа земель, що передадуть у власність, становить 392,2 гектари. Інші клопотання розглядаються.

  Учасники АТО планують використати 1613 ділянок площею 161,5 га під будівництво та обслуговування житлових будинків та господарських споруд. Займатись садівництвом мають намір 845 військових на ділянках загальною площею 88,9 гектара. Ще 207 земельних ділянок площею 141,8 га призначені для ведення особистого селянського господарства.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.