• In English
 • МІП запрошує студентів долучатися до співпраці в сфері інформаційної політики України
  опубліковано 29 січня 2016 року о 12:32

  В Міністерстві інформаційної політики України вчергове пройшли практику студенти факультету міжнародних відносин спеціальності „Міжнародна інформація ”Львівського національного університету імені Івана Франка. 

  По завершенню практики студенти поділилися враженнями та прокоментували, що МІП вразило своєю відкритістю та організованістю. Відзначивши молодий колектив відомства, практиканти висловили побажання всім державним органам влади залучати до роботи молодих фахівців.

  МІП зацікавлене в співпраці з вищими навчальними закладами України, в яких є відповідні спеціальності, оскільки думка молоді є важливою та цікавою в реформуванні інформаційної сфери суспільства.

  Студенти матимуть змогу познайомитися з роботою відомства, зокрема, реформою іномовлення України, нормативною базою, яка регулює інформаційну політику та безпеку держави, соціальними проектами, програмами МІП в зоні АТО та інше.

  В МІП розроблена програма тренінгів для студентства, які дають змогу пізнати інформаційну складову сучасних війн, навчатися технікам та методикам, які дають змогу виявляти неправдиву інформацію та спростовувати її, навчитися проводити медіамоніторинг, тощо. Крім того, відвідати національне інформаційне агентство «Укрінформ» та побачити як відбуваються прес-конференції, брифінги, круглі столи та інше.

  Цікаві пропозиції та зауваження від практикантів МІП враховує в своїй роботі. Найкращих студентів буде залучено до реалізації проектів.