• In English
  • Держприкордонслужба продовжує активно протидіяти корупційним проявам
    опубліковано 29 січня 2016 року о 10:43

    Держприкордонслужба безповоротно стала на шлях реформування. Зокрема, продовжуються заходи в боротьбі з корупцією та протидії протиправним проявам серед персоналу. В цьому напрямку активно працюють підрозділи внутрішньої та власної безпеки прикордонного відомства, співробітники яких в тому числі здійснюють раптові перевірки несення служби прикордонними нарядами.

    Одна з них була проведена вчора офіцерами ВВБ по Мукачівському загону в пункті пропуску «Лужанка». У результаті перевірки зміни прикордонних нарядів в службовому приміщені були виявлені кошти невстановленого походження, при цьому перед заступанням в наряд військовослужбовці про особисті кошти не заявляли. В даний час проводиться службове розслідування, на момент якого склад прикордонного наряду відведено від виконання завдань прикордонного контролю. Крім того, на цей період від виконання службових обов’язків також усунуто начальника відділу прикордонної служби.

    У Державній прикордонній службі України впродовж минулого року було проведено більше 2 тисяч службових розслідувань та перевірок. За їх результатами 3,5 тисячі осіб притягнуто до дисциплінарної та адміністративної відповідальності, відносно 123 прикордонників відкрито кримінальні провадження. За хабарництво порушено 41 кримінальне провадження стосовно 47 військовослужбовців Держприкордонслужби, у т.ч. 14 офіцерів, 11 військовослужбовців притягнуті до кримінальної та 6 до адміністративної відповідальності і звільнені з військової служби.