• In English
 • Сергій Митрофанський взяв участь у засіданні робочої групи з питань молоді ООН
  опубліковано 28 січня 2016 року о 11:29

  27 січня  заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський взяв участь у засіданні робочої групи з питань молоді ООН, що відбулось в офісі Фонду народонаселення ООН.

  Робоча група ООН з питань молоді була створена в 2013 році з метою консолідації зусиль різних агенцій ООН у вирішенні різного роду проблем молодіжної сфери та сприяння реалізації завдань державної молодіжної політики. Міністерство молоді та спорту тісно співпрацює з робочою групою та долучається до засідань та планування роботи агенцій ООН у сфері молоді.

  Засідання робочої групи провів Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Каспар Пік, який очолює робочу групу та координує її діяльність.

  Участь у зустрічі взяли представники різних агенцій ООН (ФНООН, ПРООН, МОМ, Волонтери ООН, МОП, та офісу ООН), дорадчої молодіжної ради ООН та представники Мінмолодьспорту.

  В ході зустрічі було підбито підсумок роботи за 2015 рік та обговорено плани і перспективи співпраці на 2016 рік.

  Сергій Митрофанський подякував за плідну роботу та поінформував про пріоритетні напрямки діяльності на поточний рік в рамках реалізації Дорожньої карти реформування молодіжної сфери, до якої увійшли проекти, започатковані спільно з агенціями ООН: навчальна програма «Молодіжний працівник», профорієнтаційний портал «Моя кар’єра» та портал можливостей зайнятись спортом «Спортіфай» та інші.

  «Ми вдячні за підтримку та посилення нашої роботи в різних напрямках реформування молодіжної сфери. Ми спільно досягли гарних результатів в 2015 році. Проекти, розпочаті спільно з агенціями ООН, стали частиною державної молодіжної політики та основою для створення нормативно-правової бази впровадження нових інструментів підтримки молоді на державному рівні. Пріоритети молодіжної політики, зазначені в Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки, співпадають з Цілями Сталого Розвитку ООН. І в цьому питанні ми маємо докласти максимум зусиль для залучення молоді на всіх рівнях планування, розробки та реалізації молодіжної політки. Сподіваємось на продовження роботи та відкриті до співпраці», - відмітив Сергій Митрофанський.

  Зі свого боку Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Каспар Пік запевнив у готовності робочої групи ООН долучатись і надалі до реалізації завдань державної молодіжної політики та продовження розпочатих проектів з особливим акцентом на розробку нормативно-правової бази молодіжної сфери, роботу з вразливими групами молоді, молоддю з числа ВПО, створення нових механізмів та інструментів по роботі з молоддю, спрямованих на подолання викликів, з якими стикаються сучасні молоді люди в Україні.