• In English
 • МІП: Виділено передавач для відновлення мовлення в м. Дзержинськ Донецької області
  опубліковано 28 січня 2016 року о 10:06

  26 січня 2016 року на звернення Дзержинської міської ради, Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення ухвалила рішення виділити 200 Вт аналоговий передавач для посилення мовлення у місті Дзержинськ Донецької області.

  Наразі мовлення «Телекомпанії ТРК-8», що належить Дзержинській міськраді, здійснюється на застарілому обладнанні, що позначається на якості сигналу. У зв’язку з цим, депутати звернулися до Міністерства інформаційної політики України з проханням допомогти.

  Голова Комісії Тетяна Попова наголосила на підтримці подібних звернень та запевнила: «МІП України спільно з Концерном РРТ та Нацрадою вживають всі необхідні заходи для збільшення географії покриття українських теле- і радіомовників. Ми готові надати 200 Вт передавач у метровому діапазоні для посилення сигналу українського телеканалу. Від міської ради чекаємо відповіді щодо готовності забрати та використовувати передавач».

  МІП готове і надалі надавати передавачі облдержадміністраціям, міським радам та телерадіомовникам для посилення сигналу українських каналів в зоні АТО.