• In English
 • На Дніпропетровщині для оренди визначили близько 3 800 гектарів інвестиційно-привабливих земель
  опубліковано 27 січня 2016 року о 18:06

  У Дніпропетровській області землевпорядники включили до переліку  інвестиційно-привабливих земель 177 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа земельних масивів, що пропонують інвесторам становить близько 3,8 тис. гектарів. З початку 2016 року дніпропетровські землевпорядники додали до переліку дев’ять ділянок площею 130 гектарів. Землі планують передати в оренду на відкритих аукціонах.

  Найбільшу кількість інвестиційно-привабливих ділянок визначили у Царичанському (24 ділянки площею 632 га), Новомосковському (23 ділянки площею 400 га) та Криворізькому (22 ділянки площею 261 га) районах Дніпропетровської області.

  У землевпорядній службі регіону в ході конкурсного відбору вже визначили виконавців земельних торгів для продажу більшості земель. Організатори забезпечать підготовку продажу прав оренди на 144 земельних ділянки загальною площею 3,2 тис. гектарів.

  «У минулому році землевпорядна служба також проводила земельні аукціони, на яких вдалось залучити інвесторів. Торги пройшли успішно, а місцеві бюджети отримали додатковий фінансовий ресурс», - відзначив  начальник головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Дмитро Коцар.

  На земельних аукціонах у 2015 році землевпорядники передали в оренду 1 120 га земель. Місцеві бюджети щорічно отримуватимуть майже 1,5 млн. грн. орендної плати.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».