• In English
 • Для учасників АТО на Запоріжжі зарезервували більше 1900 гектарів державних сільгоспземель
  опубліковано 27 січня 2016 року о 14:25

  У Запорізькій області до загального переліку зарезервованих для учасників АТО ділянок землевпорядники включили 1912,32 га сільгоспземель державної власності. Найбільші площі – 1751,4 га – призначені для ведення особистого селянського господарства.

  У січні поточного року додатково внесені чотири земельні масиви загальною площею 31,1 га. Ділянки для ведення особистого селянського господарства розташовані на території Розівського та Куйбишевського  районів області.

  Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні ділянки в табличному та графічному варіантах по кожному району області на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області.

  У Запорізькому регіоні військовослужбовці подали загалом 2140 заяв про отримання земельних наділів. За результатами їх розгляду учасникам АТО надали 786 дозволів на розробку землевпорядної документації на землі площею 549,01 гектара. Вже завершив оформлення права власності на землю 61 військовий (загальна площа ділянок 20,72 га).

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.