• In English
 • Арсеній Яценюк: Аграрний сектор був, є і залишається одним із ключових двигунів української економіки
  опубліковано 27 січня 2016 року о 13:59

  «Аграрний сектор був, є і залишається одним з ключових двигунів української економіки», - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 27 січня.

  Під час засідання Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко презентував програму залучення додаткових інвестицій в аграрний сектор і підвищення його ефективності в 2016 році.

  Арсеній Яценюк зазначив, що 26 січня він та члени Уряду провели зустріч із представниками українського банківського сектору.

  Керівництво одного з банків, який активно кредитує аграріїв, під час зустрічі зазначало, що бачить зміни в аграрному секторі: «Якщо раніше аграрники мусили платити хабарі за довідки, сертифікати, то за рік ситуація змінилася. Прибрали низку адміністративних рішень, багато ліцензій, сертифікатів, забрали повноваження у різних сільськогосподарських і ветеринарних інспекцій, які їм були непотрібні».

  «Клієнти цих комерційних банків кажуть, що в аграрному секторі дуже суттєво зменшилася корупція і адміністративні перепони», - сказав Глава Уряду, відзначивши проведену роботу й активну позицію Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка.