• In English
 • Міністерство фінансів планує подати на розгляд Кабміну тендерну документацію щодо залучення міжнародних компаній до управління частиною української митниці
  опубліковано 26 січня 2016 року о 14:43

  Міністерство фінансів України планує подати на розгляд Кабінету Міністрів 3 лютого тендерну документацію для залучення міжнародних компаній до управління частиною української митниці на західному кордоні країни. Це дозволить залучити міжнародні компанії, які мають досвід прозорої та сервісної організації роботи митниці до реформування українських митних пунктів.

  Про це Міністр фінансів Наталія Яресько заявила сьогодні під час брифінгу, окреслюючи ті кроки, що планує найближчим часом здійснити Міністерство фінансів задля реформування української митниці. 

  Зокрема, Наталія Яресько нагадала журналістам, що Уряд України вже уклав кредитну угоду на 100 млн. євро пільгового фінансування з Урядом Польщі, що також будуть використані частково на підвищення якості обслуговування на українсько-польському кордоні. Окрім того, Міністерство фінансів веде активні переговори з урядами інших держав про надання фінансування на розробку необхідного програмного забезпечення, що дозволить мінімізувати людський фактор у роботі податкової та митниці. 

  «Це все робиться задля докорінного реформування Державної фіскальної служби для того, аби створити з податкової та митної служб дійсно прозору, сервісну службу та мінімізувати будь-які можливості для суб’єктивізму та корупції у податкових та митних органах», – повідомила Наталія Яресько.