• In English
 • У МВС відбулася церемонія нагородження працівників поліції, які брали участь у бойових діях на Сході України
  опубліковано 25 січня 2016 року о 18:59

  25 січня 2016 року у Міністерстві внутрішніх справ України з нагоди Дня Соборності України відбулася церемонія нагородження працівників поліції, які брали участь у бойових діях на Сході України, отримали поранення, виховують трьох та більше дітей, опікуються дітьми з функціональними обмеженнями.

  У церемонії брали участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій, представники Нацгвардії, МВС, Нацполіції та бойові офіцери.

  «Ми відзначили День Соборності України. Держави – за яку ми боремось, держави, за які наші товариші гинуть, держави, яку ми бачимо у майбутньому. Кожен з вас має цю державу у серці. Дякую вам за те, що обрали головним життєвим пріоритетом – захищати нашу країну», – розпочав церемонію нагородження Арсен Аваков.

  Андрій Парубій привітав присутніх з нагородами, висловив співчуття сім’ям загиблих та побажав усім здоров’я та великої перемоги.

  Загалом, на церемонії 33 бійці підрозділів МВС нагороджені медаллю «Захиснику Вітчизни».

  Свідоцтво на право власності на земельну ділянку отримали 12 бійців, які брали участь у бойових діях на Сході України, отримали поранення, виховують трьох  та більше дітей, опікуються дітьми з функціональними обмеженнями, та члени сімей загиблих працівників.

  Відповідно до Указів Президента було вручено орден «За Заслуги» ІІ ступеня та присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України» бойовому лікарю.

  Арсен Аваков наголосив, що  усі підрозділи МВС України з честю та достоїнством виконали свій обов’язок перед країною. На жаль, 301 співробітник загинув,  1400 – поранено.

  «Вітаю усіх з заслуженими нагородами та бажаю здоров’я та віри у себе», – підсумував Міністр.