• In English
 • Моніторингова місія МІП вивчає вплив ЗМІ на населення в зоні АТО
  опубліковано 25 січня 2016 року о 14:57

  Радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець, який перебуває в зоні АТО, відвідав місто Українськ Донецької області.

  Під час візиту радник проводив опитування серед населення щодо потреб у висвітленні важливих подій в зоні АТО, та зокрема, які ЗМІ впливають  на громадську думку.

  Крім того, Олександр Бригинець провів робочу зустріч з міським головою Сергієм Ященком, який вважає, що наразі мало висвітлюється правдивої інформації про життя на тій стороні. На його думку, місцеві канали мали би жорстко реагувати на усю дезінформацію, що стосується ситуації на Донбасі по обидва боки лінії зіткнення. Місто знаходиться на інформаційному кордоні - з одного боку тут бачать українські телеканали з Красноармійська, а з іншого боку з сепаратистських ЗМІ.

  Радник із зони АТО повідомляє: «Люди тут постійно обговорюють новини з обох сторін. Шкода, що українські ЗМІ не реагують оперативно на брехливі «потойбічні» сюжети. Народ усе розуміє і мало довіряє пропагандистам, але підтримати таку позицію людей фактами мали би українські ЗМІ, а вони, на жаль, часто не доопрацьовують в цьому напрямку».

  Крім того, Олександр Бригинець додав, що люди скаржаться на ЗМІ, як місцеві так і всеукраїнські, які цікавляться тільки резонансними подіями, бідами, а не висвітлюють реальні проблеми та потреби вмираючого міста.

  За результатами візиту, під час наступного засідання Комісії при МІП з питань функціонування телерадіомовлення буде обговорено можливості встановлення передавальної техніки в вищезгаданому регіоні для посилення сигналів українських мовників. Крім того, в рамках моніторингової місії МІП Олександр Бригинець проводитиме зустрічі з місцевими ЗМІ, під час яких роз’яснюватиме особливості роботи та висвітлення інформації в регіонах відповідно до потреб громадськості, залучаючи кваліфікованих спеціалістів.