• In English
 • З 21 січня розпочато процес виведення працівників ДП "Документ" з підрозділів міграційної служби
  опубліковано 22 січня 2016 року о 16:06

  Відповідно до рішення Колегії ДМС розпочато процес виведення працівників ДП «Документ» з підрозділів міграційної служби. Так, 21 січня 2016 року працівники ДП «Документ» припинили роботу у Шевченківському, Печерському та Голосіївському районах міста Києва. В інших підрозділах міста Києва представництвами ДП «Документ» буде припинено роботу найближчим часом.

  Як відомо, у багатьох підрозділах ДМС працівниками цього підприємства надавалися громадянам супутні послуги, що створювало, у свою чергу, можливості для зловживань: відвідувачів переконували в тому, що ці послуги та оплата за них є обов’язковими. З виведенням представників ДП «Документ» надання будь-яких супутніх платних послуг у приміщеннях підрозділів ДМС буде заборонено.

  Основним напрямом діяльності ДП «Документ» надалі буде розвиток «Паспортних сервісів», де громадяни у комфортних умовах зможуть оформлювати документи. Робота таких центрів буде прозорою, а послуги надаватимуться в окремих приміщеннях. У зв’язку із запровадженням паспорта громадянина України у формі картки міграційна служба передбачає зростання навантаження на підрозділи ДМС.

  У рамках реформування міграційної служби буде переглянуто процедуру надання послуг, а також структури територіальних підрозділів.

  На сьогодні у межах бюджетного фінансування ДМС здійснює заходи щодо поліпшення умов для надання послуг у підрозділах, а також щодо збільшення кількості технічних засобів.