• In English
 • Землевпорядники Миколаївщини зарезервували більше 2600 гектарів земель для учасників АТО
  опубліковано 22 січня 2016 року о 12:55

  У Миколаївській області до загального переліку зарезервованих для учасників АТО земель включили 2 675,9 га ділянок. У січні поточного року додатково внесли три земельні масиви загальною площею 56 гектарів. Ділянки для ведення особистого селянського господарства розташовані на території Веселинівського, Новобузького та Новоодеського районів області.

  Військові можуть отримати землю для різних потреб. Для будівництва житлових будинків зарезервовані ділянки площею у 10,8 гектара. Під садівництво можна отримати 51,4 га земель. Найбільші площі – 2 613,7 га – призначені для ведення особистого селянського господарства.

  Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні ділянки, яка зведена у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у відкритому доступі на офіційному веб-сайті головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

  Переліки вільних ділянок для передачі учасникам АТО на території Миколаївської області постійно оновлюються.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.