• In English
 • Степан Полторак: Україна чітко визначила курс на європейську інтеграцію
  опубліковано 21 січня 2016 року о 13:33

  «У вересні 2015 року введено в дію нову редакцію Воєнної доктрин України, якою визначено основні пріоритети воєнної політики», зазначив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час круглого столу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

  Вперше в історії Україна чітко визначила курс на європейську інтеграцію та наміри щодо вступу до Альянсу, а головною загрозою та вірогідним противником оголошено Російську Федерацію.

  «Наступним етапом стратегічного планування стала підготовка Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України, схвалена Урядом у грудні 2015 року. Концепція визначає шляхи формування національної системи реагування на кризові ситуації, забезпечення своєчасного виявлення, попередження та нейтралізації зовнішніх та внутрішніх загроз національній безпеці. Також визначено показники фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони України на рівні 5%», – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

  Положення цих стратегічних документів стали основними вихідними умовами для розроблення документів оборонного планування, зокрема, Стратегічного оборонного бюлетеня України та програмних документів реформування та розвитку усіх складових сил оборони.